ادعا نمیکنیم که بهترینیم؛اما خرسندیم که بهترین ها ما را انتخاب کرده اند ...

درباره ما

دکتر علی طاهری هشی متولد شهر خلخال هشجین هستم…

در حال حاضر در شهر تهران زندگی می کنم. مقطع PH.D دکترای تخصصی رشته مدیریت گرایش تصمیم گیری را به اتمام رساندم شغل های بسیار متنوع و جالبی را تجربه کرده ام.

از دست فروشی در محله خودم تا مشاوره تحصیلی ،تدریس در دانشگاهها و تاسیس هلدینگ آکادمی کسب درآمد با هزار میلیارد سرمایه…!

علت شهرت افکار کاریابی و ایده های کارآفرینانه ایست که در آکادمی کسب درآمد منتشر می کنم. و هزاران نفر در سراسر ایران و خارج از ایران از آموزه هایم بهره می برند و توانسته ام الهام بخش ایرانیان زیادی برای رسیدن به موفقیت و ثروت باشم.

اولین جرقه های کارآفرینی و درآمدزایی برای خودم در دوران تحصیل ام باشد زمانی که خانواده ام درگیر مشکل مالی بودند و برای تامین هزینه های شخصی ام تصمیم گرفتم کار کنم و درآمدزایی شخصی داشته باشم.

کودکیم مشابه تمام کودکان هم وطنم قرین سبزه و خاک بود. هنوز آن پیوندها مرا در خود تنیده اند و هر زمان که چشمم به زادگاهم میافتد قطره اشکی بر گوشه چشمم ظاهر می شود.

کسب درآمد سریع
کسب درآمد سریع

خاطرات شیرین کمی از هشجین دارم، در عوض تا دلتان بخواهد تلخی و تلخکامی روزگار است که از ذهنم پاک نمی شود ولی ترجیح میدهم اوقاتتان را با خاطرات تلخ خودم تیره و تار نسازم.

شاید زیباترین لحظات زندگیم در هشجین مربوط به مواقعی باشد که همیشه در کلاس و درس و مشق شاگرد اول بودم ،یادم نمیااید که زمانی در دوران تحصیل در مدرسه از من جلوتر باشد ،عاشق پیروزی بودم ،از شکست متنفر بودم …

سال ۷۸ به تنهایی به تهران آمدم؛ شرایط سختی را در تهران سپری کردم و دوره های تحصیلی که داشتم دوران لیسانس و کارشناسی ارشد را به پایان رساندم ولی باز دوست داشتم که یاد بگیرم سال ۸۹ رتبه ۱ مقطع دکترا را کسب کردم و در سال ۱۳۹۳ مقطع پسا دکترا در دانشگاه تهران قبول شدم …

ولی به پشت سرم که نگاه کردم فقط مطالعه بود و مطالعه …فهمیدم که باید از این شرایط بیرون بیایم رفتم دوره ها و کتاب های متنوع کسب و کار را دیده و تجربه کردم قدری فکر کردم فکر…

همه چیز با تفکر شروع می شود !

همه چیز !

اگر از شرایط فعلی زندگی تان راضی نیستید شاید کافی باشد روزانه قدری به این فکر کنید که چطور باید پول در بیاورید !

کسب درآمد سریع
کسب درآمد سریع

روزها فکر کردم تا پس از این همه مطالعه و تدریس در بهترین دانشگاهها و مشاوره های زیاد نتیجه تفکر این شد که باید خودم باشم و خودم و تکیه بر مهارت خود ، با تعدای از دوستان شرکتی را راه اندازی کردیم نتیچه اش برایم خیلی تلخ بود و هزینه زیادی را از دست دادم چون بدون مطالعه بازار و حتی بدون مهارت وارد شرکت داری شدم ولی این شکست نتایج خوب و آموزنده ای داشت که بدون محصول ومهارت نباید اقدام کنی ولی باز متوقف نشدم خودم به تنهایی با کمترین هزینه سایت آکادمی کسب درآمد را طراحی کردم ..

نتیجه اولش خیلی سخت بود و هیچ درآمدی نداشتم تنها چیزی که از این همه مطالعه و تدریس و مشاوره ها داشتم فهمیدم ” مشتری پادشاه است “آری مشتری، پادشاه است و اگر بتوانید بهترین خدمات را به او بدهید شما میلیاردر می شوید !

من هیچ ابزاری وضعیت مالی خوبی برای ادامه کارم در آکادمی نداشتم ،مثلا فیلمبردار؟؟؟

مثلا مکان فیلمبرداری؟؟؟

مثل دوربین ؟؟؟

ولی متوقف نشدم ،هیچ کدام را نداشتم ولی تنهاچیزی که داشتم باور و اراده و ارتباطی که با دیگران داشتم ، دوستم فیلمبردار شد و استفاده اجاره ای از محل او ویدیوهایم را فیلمبرداری کردم و اکنون چندین نفر از این موسسه امرار معاش می کنند و اکنون به عنوان کارآفرین و سخنران نمونه هستم.

پیشنهادم به کسانی که این مطالب را می خوانند این هست؛

 شروع کن بقیه موارد شدنی است.

توسط
تومان