ادعا نمیکنیم که بهترینیم؛اما خرسندیم که بهترین ها ما را انتخاب کرده اند ...

باورهای عجیب برای پولدار شدن

اندیشه منبع اولیه همه ثروت ها ،موفقیت ها ،کسب درآمدها و کشفیات و اختراعات است .

۱-هیچ کس به این دلیل که جهان فقیر است ،فقیر نشده یا به این دلیل که به اندازه کافی موجود نیست از ثروتمندی باز نمانده است.طبیعت شبیه فروشگاهی بی انتها از ثروت هاست که موجودی آن هزگز تمام نمی شود.درصد کمی از جمعیت همواره به شکل صحیح و سالم توانگر و ثروتمند هستند و این اگر کسی فقیر است به این دلیل است که راه صحیح انجام دادن کارها راپیگیری نکرده است .اندیشه و تفکر تنها قدرتی است که می تواند ثروت محسوس را از ماده بی شکل ایجاد کند .انسان یک ماشین متفکر است و فکر تولید می کند .هرشکلی را که انسان با دستهای خود می سازد .باید ابتدا از افکار او خارج شود .او نمی تواند چیزی را خلق کند بی انکه به آن فکر کند.
انسان یک گارگاه خلق فکراست که قادر است فکرهای بکری داشته باشد و اگر بتواند فکر خود را به سوی ماده متفکر اولیه هدایت کند می تواند دقیقا آنچه را که بدان می اندیشد خلق کند

۲-شمازمانی که بیمار هستید با فکر کردن به سلامتی ،و زمانی که فقیر هستید با فکر کردن به ثروت ،باعث بروز قدرت می شوید و هرکس بتواند آنرا به یک فکر غالب تبدیل کند می تواند هرآنچه را که می خواهد داشته باشد.
مطالب این راهنما را بارها و بارها بخوانید و روی آن مدتیشن کنید تا کاملا باورتان شود.به عقاید خلاف آن گوش ندهید .مجله و کتابهایی را که فکر دیگری را مطرح می کنند نخوانید.

۳-شما بیشترین ها را بخواهید و خواستار زندگی عالی باشید.آنچه خداوند نیز از شما می خواهد این است که بهترین ها را در حق خود و دیگران انجام دهید.

۴-شما نباید چیزی را از کسی دریغ کنید ،شما نباید متقلب باشید ،شما نباید از سود کسی بدزدید،شما مجاز نیستید فقر را برای دیگری آرزو کنید

۵-هرگز نترسید که کسی شما را از رسیدن به آنچه می خواهید بازدارد.این امر هرگز اتفاق نمی افتد چرا که شما خالق هستید نه مبارز.شما می توانید چیزها را در فکر خود بسازید و با فشار و تلقین فکرخود به آن ماده شکل دهید و آنچه را می خواهید بشود.اولین پله به سوی ثروتمندشدن پرداختن به تصور آن چیزی که میخواهید در ذهن است و سپس القا کردن آن به انرژی هوشمند.شما بتدا باید باور کنید که یک ماده هوشمند وجود دارد که همه چیز در جهان از آن ساخته شده است .سپس شما باور دارید که این ماده هرآنچه را که تصور کنید به شما خواهد داد و بعد شما خود را با آن نیرو به وسله احساس عمیق شکرگزاری مرتبط می کنید.

۶-شما اگر فقط تصاویر را در ذهن خود نگه دارید ، شما فقط یک رویا پرداز هستید

۷-از مشکلات گذشته خود به عنوان یک طبیعت وابسته به خودتان صحبت نکنید ،حالا که آنها را پشت سرگذاشته اید ،اصلا به آنها فکر نکنید . اصلا در مورد فقز والدین خود یا از سختی های دوران کودکی اتان مدام صحبت نکنید این اعمال کلاس ذهنی شما را در حد فقر و ناتوانی نگه می دارد و در زمان حال باعث حرکت مستقیم همین ها به سمت شما می شود.

۸-فقرا نیاز به صدقه و خیرات ندارند،بلکه نیاز اصلی آنها اندیشه خوب و الهام بخش است .صدقه ممکن است تکه نانی برای زنده نگه داشتنشان در فقر یا امکانی برای فراموشی بربختی شان تا یکی دو ساعت بدهد.اما یک فکر خوب و الهام بخش می تواند باعث شود که راهی برای ترقی و نجات از حالت فقر خود بیابند

۹-شما باید به جهانی فکر کنید که جهان به سمت ثروت و خوبی پیش می رود ،چرا زمان خود را صرف مطالعه کتابهایی می کنید که تاثیری در موفقیت شما ندارد و یا توجه به چیزهایی بکنیم که تمام شده اند ، و دیگر کاری برای تغییر آن گذشته از دست شما ساخته نیست؟
۱۰-خداوند روزی هر پرنده ای را به او داده است ،ولی هرگز آن روزی را در لانه اش قرار نداده است.

وویس ایده ها ،کسب درآمد با اینترنت بدون سرمایه ی اولیه
۱۱-هر کاری را که برای اون روز برنامه ریزی می کنید برای همان روز انجام دهید .هرچند که درانجام کار در اون روز محدودیتی وجود داشته باشد .شما نباید بیش از حد کار کنید یا به طور کورکورانه بدون فکر به کار خود بچسبید شما باید بیشترین کارممکن را در کوتاهترین زمان انجام دهید .شما نباید سعی کنید کار فردا را امروز انجام دهید یا یک کار یک هفته را دریک روز انجام دهید .انچه مهم است تعداد کارهایی که انجام می دهید نیست ،بلکه کیفیت کاری است که انجام می دهید .هرکاری می تواند خودش به نهایی یک موفقیت یا یک شکست محسوب شود.

ولی اندیشیدن در زمان حال ،چون شما گذشته ای که گذشته شما نمی توانید کاری بکنید و این یک اصل است که برای شفاف کردن ذهن اتان باید گذشته را فراموش کنید ،از طرفی شما نمی توانید در آینده هم عمل کنید به این دلیل که آینده فعلا اینجا نیست. پس تمام ذهن خود را به عمل در حال حاضر متمرکز کنید .شما تنها می توانید در جایی که هم اینک هستید کار انجام دهید ،خود را به این امر مشغول نکنید که کاش دیروز فلان کار خوب انجام می شد.یا اینکه کاش فردا فلان کار خوب انجام بشود ،کار امروز را خوب انجام بده.برای تغییر محیط صبر نکنید ،بلکه محیط را با عمل و کار خود تغییر دهید.
اگر شما اکنون درگیر شغلی هستید و احساس می کنید شغل دلخواه شما نیست صبر نکنید تا زمانی که به شغل درست و دلخواه برسید و سپس آن گاه دست به کار شوید .
خداوند روزی هر پرنده ای را به او داده است ،ولی هرگز آن روزی را در لانه اش قرار نداده است .
اندیشه و توانایی های مختلف ذهنی شما ابزاری است که شما باید از آنها برای ایجاد ثروت استفاده کنید
شما در هر شغلی در هر شغلی در هر شغلی می توانید ایجاد ثروت کنید
اگر انتخاب درستی ندارید ،می توانید تغییر و یا آن انتخاب را ارتقا بدهید .این حرف ،به این معنی است که چاره ای جز استفاده از ابزار فکر و اندیشه و ذهن برای پیشرفت در کارتان نداید و باید از این ابزار نهایت بهره را ببرید ،نه اینکه فقط از امکاناتتان استفاده کنید تا در همان موقعیت باقی بمانید .
هیچ موقعیتی بدتر از آن نیست که ما مجبور باشیم برای تمام عمر کاری را بکنیم که دوست نداریم و هرگز هم نمی توانیم آنچه را می خواهیم انجام دهیم
ذهن خود را روی هر آنچه که می خواهید متمرکز کنید و برای دریافت آنچه می خواهید شکر گزاری کنید .
هروقت فکر کردید که شغل اتان خوب نیست ،کارتان به مشکل برخورده ،نیروهای نامریی علیه اتان کار می کنند .به آنها اگر توجه نکنید و شکر گزار باشید ،در زمانی کوتاه همه چیز به نفع شما خواهد چرخید و در چند مدت کوتاهی یک موقعیت بسیار بهتر در سرراهتان قرار خواهد گرفت که اصلا با موقعیت اولیه قابل مقایسه نیست.
اگر انسانها یک ذهن تکامل یافته داشته باشند و حتی آگاهی به ساختار مغز خود داشته باشند و بداننند چطور ذهن و افکار خود را کنترل و مدیریت کنند خیلی از مسائل و مشکلات فعلی اشان حل می شود و آنگاه با اعتقاد و ایمان راسخ به سوی موفقیت و ایجاد ثروت حرکت می کنند ،و هیچ چیزی نمی تواند آنها را در فقر نگه دارد .

جملاتی که سالهاست با آنها زندگی می کنی:
من لب دریا هم میرم خشک می شه.
کاررا خوب شروع می کنم ،ولی پیشرفتم دوامی ندارد.
می شنوم فلان معامله سودآور است ولی چیزی عاید من نمیشود.
تقدیر ما این است زندگی بخور و نمیری داشته باشیم و با این زندگی بسازیم و …
ما اگرچه می خواهیم ثروتمند شویم ولی نگرانی های ریشه داری در مورد آن داریم.اکثرا می ترسیم.ترس از اینکه شکست بخوریم یا وضع بدتر شود و یا اینکه به هر دلیلی ببازیم.

اگر واقعا کاری را که واقعا می خواهی انجام بدی ولی نمی توانی،معنایش این است که موردی هست که تو آن را نمی دانی..
آیا می دانید که اکثر ثروتمندان در مورد پول و دارایی مانند هم فکر می کنند؟
پس اگر آنطور که انها فکر می کنند تو هم فکر کنی و آنچه را که آنها انجام می دهند تو هم انجام بدهی توهم می توانی مثل آنها ثروتمند شوی ،
تمام آنچه را که تو بایستی انجام بدهی این است که از فکر آدمهای ثروتمند نسخه برداری کنی..
پس قبل از انجام هر کاری باید افکارت را شبیه اوناها بکنی
حقیقت این است که نحوه فکر و اعتقادات شما نقش اصلی در تعیین میزان موفقیت شما بازی می کند

کلید موفقیت (بیدار کردن انرژی نهفته ) وپیدا کردن ظرفیت در خودتان است.وقتی این کار را انجام بدهید مردم به طور طبیعی جذب شما خواهند شد و هر وقت خرد شما اجازه داد آنها را پذیرا می شود
توجه کرده اید وقتی ثروتمند خود ساخته پول خودشان را ازدست می دهند ،معمولا در زمان کوتاهی به حالت قبلی خودشان بر می گردند ،چرا این حالت اتفاق می افتد ؟چو اگر برخی از ثروتمندان خودساخته ممکن است پول خود را ازدست بدهند ولی هیچ وقت مهم ترین جز موفقیت خود را ازدست نمی دهند و آن ذهنیت ثروتمند بودنشان است و یا برعکس فردی فقیر برنده قرعه کشی می شود بیشتر آنها سرانجام به وضعیت مالی خوبی نمی رسند و سرانجام به همان وضعیت مالی که قبلا داشته اند برمی گردند .چرا؟چون بیشتر مردم ترموستات های ذهنشان برای بدست آوردن هزار دلار،برخی چند صد دلار و حتی زیر صفر تنظیم شده اند ،آنها بدون آنکه علتش را بدانند ،هیچ حرکتی از خودشان برای کسب پول انجام نمی دهند .
واقعیت این است که بیشتر مردم به ظرفیت واقعی خود دست نمی یابند

یک قانون وجود دارد و آن اینکه :
اگر یک طرح اولیه در ضمیر ناخودآگاه برای موفقیت خود تنظیم نکرده اید ،نه درسی در این رابطه یاد می گیرید ،نه چیزی می فهمید و نه آنچه را که انجام می دهید ،منجر به تغییری زیاد در زندگی شما خواهد شد و نه به ظرفیت می رسید.
طرح اولیه چیست ؟
به طور ساده عبارتست از برنامه ای از پیش تعیین شده در ارتباط با پول و موفقیت که در ذهن شما موجود است
فرآیند تجلی ساختن در اینجا ما برای شما ترسیم کردیم و نشان می دهد که چگونه واقعیت مالی و پولی خود را بسازید
این طرح استعاره از یک درخت سیب است .میوه یک درخت سیب، نتیجه آن درخت است. اما سیب بدون برگ، برگ بدون شاخه و شاخه بدون تنه معنا نمی یابد. فرآیند تغذیه شکوفه سیب بسته به رساندن مواد از طریق تنه و شاخه سیب میسر است و همین طور تنه از طریق ریشه، مواد را از زمین جذب می کند. درخت بی ریشه ثمری نخواهد داشت.
این ابزار از این تشبیه، این گونه استفاده می کند:
• ثمره درخت سیب: دستاوردهای نهایی مانند ثروت،موفقیت ،کسب درآمد حلال،کشفیات و اختراعات
• شاخه ها: نتایج بازار و مشتریان مانند جذب مشتری وفاداری و رضایت مشتریان
• تنه درخت: فرآیندهای کسب و کار مانند مدیریت بازاریابی،مدیریت تبلیغات،مدیریت فروش و…
• ریشه درخت و زمین: منابع و زیرساختهای یک کسب و کار شامل رشد و توسعه اندیشه ،باورها ،تفکر،ذهن،هوش،تغییر مغز،یادگیری
گام ها زنجیره ای از روابط علت معمولی که از ریشه ها آغاز می شود تا میوه ها ادامه پیدا می کند.
پس اگر می خواهید میوه ها را تغییر دهید ،اول باید ریشه ها را رشد و توسعه بدی تا تغییر کنند یا اینکه اگر می خواهید دیدنی های زندگی تان (دارایی که دیده می شوند )را تغییر دهید اول باید نادیدنی ها (دارایی های که دیده نمی شوند را ) تغییر دهید
پس سلامتی ،بی پولی ،بیماری موفقیت و حتی چاقی همه و همه نتایج ما هستند ،ما در دنیای علت و معلولی زندگی می کنیم
آیا شنیده اید که عده ای می گویند ،مشکل اصلی آنها بی پولی است ؟مشکل اصلی بی پولی نیست ،بی پولی یک معلول است .علت آن دنیای درون است یعنی تنها راه برای تغییر دادن دنیای بیرون از خودتان ،تغییر دادن دنیای درونتان می باشد .
خب این طرح اولیه ،در ذهن ما چگونه تشکیل می شود ؟
این منابع که طرح اولیه را تشکیل می دهند به سه دسته تقسیم می شوند :
الف:کلامی و لفظی:یعنی اینکه وقتی که جوانتر بودید چه مواردی را شنیده اید ؟
ب:الگو گیری:یعنی اینکه وقتی که جوانتر بودید چه مواردی را دیده اید ؟
ج:رویدادهای خاص:یعنی اینکه وقتی که جوانتر بودید چه تجربه ای را آموخته اید ؟

الف)کلامی و لفظی:
وقتی که بزرگ می شدید در مورد پول و ثروت و یا آدم های ثروتمند چه چیزهایی بصورت کلامی شنیده اید ؟
با این عبارات چقدر آشنا هستید ؟
((پول ،پول می آورد ،پول منشا تمام فتنه هاست ،ثروتمندان ظالم هستند ،پول چرک کف دست هست ،پول که علف خرس نیست ،برای پول دارشدن باید سخت کارکنی،پدرت که بانک ندارد که،پول خوشبختی می آورد،توان پرداخت این هزینه را نداریم ،و…))
مشکل اینجاست تمام عبارتهایی را که در دوران کودکی درباره پول شنیدید در ذهن ناهشیار شما به عنوان تکه ای از طرح اولیه ای که زندگی مالی شما را می سازد قرار می گیرد .
این مطالب که در ذهن شماست بی نهایت قوی و قدرتمند و تاثیر گذار در زندگی مالی و موفقیت و یا عدم موفقیت شما دارد.
این مطالب فکرتان را تعیین می کند واین افکار تصمیم های شما را تعیین می کند و این تصمیم ها منجر به اعمال و رفتاری شده که در نهایت میزان درآمد شما را تعیین می کند .
چطور ایجاد تغییر بدهیم ؟
الف- آگاهی:رکن اول تغییر ،شما نمی توانید موردی را تغییر دهید مگر اینکه به وجود آن مورد آگاهی داشته باشید .
یعنی اینکه عین مطالب بالا شما هم خودتان تمام عبارت هایی را که در دوران کودکی یا جوانی خود در مورد پول و ثروت و ثروتمند شنیده اید بنویسید.
ب-فهمیدن ،رکن دوم تغییر ،با فهمیدن این نکته که این مطالب و یا طرز فکر شما از کجا ریشه می گیرد ،منظور اینکه این افکار ریشه آن بیرونی است، و از بیرون به شما القا شده ؟ و یا اینکه درونی است و باور خودتان هم هست ؟
چگونگی باور خود را راجع به عبارتها بنویسید؟
ج-جداسازی:رکن سوم برای تغییر.وقتی تصور کنید که این طرز فکر و باور متعلق به شما نیست ،قادر خواهید بود که خود را از آن منفک کرده و بلافاصله می توانید براین اساس که امروز چه کسی هستید و فردا می خواهید در کجا باشید نسبت به باقی ماندن و یا تغییر دادن آن طرز فکر تصمیم گیری کنید.
آیا متوجه شده اید که این افکار ،فقط آنچه را که یاد گرفته اید به شما عرضه می کنند ،حقیقت وجودی شما را بیان نمی کنند؟
د-بازسازی:رکن چهارم :این بخش را در مراحل بعدی کامل تر خواهم گفت که چطور علاوه بر شناخت مفاهیم بازسازی همیشه دسستان را روی قلبتان بگذارید و بگویید :آنچه را که من در مورد موفقیت و پول شنیده ام ،لزوما درست نیست ،من طرز فکرهای جدیدی و راههای جدیدی و رفتارهای جدیدی که شادی و موفقیتم را مورد حمایت قرار دهند ،انتخاب می کنم.
پس از امروز همین کلمات لفظی و عبارات بیانی خود را تغییر می دهیم ، می دانید که هرعبارتی و یا کلامی فرکانس و ارتعاش به خودش را دارد.وقتی عبارتی را با صدای بلند بیان می کنید ،انرژی آن از میان تمام سلول های بدن شما ارتعاش می یابد و اگر در همان لحظه با بدن خود تماس برقرار کنید ،یدن های ما نه تنها پیامی را به جهان اطراف ما ارسال می کنند ،بلکه آن پیام قوی را به ذهن ناخودآگاه ما نیز می فرستند.
امتحان کنید :یک پرتقال را از وسط نصف کنید ،نصف پرتقال را دریک لیوان و نصف دیگری را در لیوان دیگری،یک هفته بماند ،هر روز لیوان اولی را بکلمات شادی ،موفقیت ، پول ،امید و.. بچسابایند و لیوان دومی را با کلماتی مانند ،حالم بده ،افسردگی را ،بدبختی دارم و… بچاسابانید ،نتیجه جالب است ،لیوان دومی پوسیده شده است.
پس این عبارات می تواند ساختگی هم باشد ،هر چقدر کلمات انرژی دار باشد شما زودتر به خواسته ایتان خواهید رسید ،
تمرین :هرشب و هرصبح عبارت های بیانی خود را بنویسید و با صدای بلند به زبان بیاورید ،حتی گفتن این عبارت ها در مقابل آیینه ،سرعت و شتاب رسیدن به نیات را بیشتر می کند ادامه در

ادامه را کلیک کنید ………………….. تا مطالب بیشتری را مطالعه کنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان